ЗНО 2018

ЗНО-2018

Пробне ЗНО -2018

Реєстрація на пробне ЗНО-2018 триватиме з 09  по 31 січня

Графік проведення пробного ЗНО-2018:

24 березня  Українська мова і література

31 березня  Історія України, Математика, Біологія, Географія, Фізика, Хімія, Англійська мова

Щоб отримати результати пробного ЗНО-2018, учасник, за бажанням, уводить відповіді, позначені в його бланку відповідей, до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (з інформаційної сторінки «Особистий кабінет»):

з української мови і літератури 24-26.03.2018

з усіх інших предметів 31.03-02.04.2018.

УЦОЯО оприлюднить правильні відповіді до завдань пробного ЗНО на своєму сайті

з української мови і літератури 26.03.2018

з усіх інших предметів 02.04.2018.

УЦОЯО оголосить результати пробного ЗНО:

з української мови і літератури 30.03.2018

з усіх інших предметів 06.04.2018.

До своїх результатів учасник матиме доступ із власної інформаційної сторінки на сайті КРЦОЯО

ЗНО-2018 розпочнеться 22 травня і триватиме до 13 червня

Реєстрація на ЗНО-2018 триватиме з 06 лютого по 19 березня

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році матиме право скласти тести не більш, ніж із чотирьох навчальних предметів Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року.

У 2018 році для проведення ЗНО з іноземних мов будуть використовувати тести двох рівнів складності: академічного та профільного. Випускники, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали її на рівні стандарту або академічному, під час реєстрації на зовнішнє оцінювання мають вибрати рівень складності завдань «академічний».

Випускники, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали її на профільному рівні, під час реєстрації обирають рівень складності завдань «профільний».

Новацією цих тестів буде частина «Розуміння мови на слух», що передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури будуть складати учні (слухачі, студенти) професійно-технічних закладів та закладів передвищої освіти, які в 2018 році отримають повну загальну середню освіту. Їм результати тестування з цього предмета зарахують як оцінки державної підсумкової атестації.

Вносити зміни до реєстраційних даних можна до 02 квітня

Графік проведення ЗНО-2018