Протокол

 

                                                        П Р О Т О К О Л

30.05.2018  № 6

с. Іскрене

 

засідання педагогічної ради та ради школи

 

Голова – Гукало В.С.

Секретар – Шоган С.Д.

Присутні – 15 педпрацівників, 6 членів ради

 

Порядок денний:

  1. Про нагородження учнів 3-8,10 кл.(доп.кл. керівники)
  2. Про переведення учнів 1-8, 10 кл. до наступних класів.( доп. кл. керівники)

 

Слухали:

По питанню «Про нагородження учнів 3-8,10 класів» класних керівників  Кошлак Л.М. – 3 клас,Зімну В.Г  – 4 клас,  Стеценко В.В.- 7  клас  які запропонували нагородити Похвальним листом  «За відмінні успіхи в навчанні»   учнів, які закінчили 2017-2018 н.р. з високим рівнем навчальних досягнень, зокрема:

  1. Дубова Анна – 3 клас

2 .Вовк Каміла – 4 клас

  1. Курбандурдиєва Софія– 4 клас
  2. Запорожець Назар – 4 клас
  3. Різника Олександра – 7 клас
  4. Чернишенка Артема – 7 клас

Постановили:

Нагородити Похвальним листом «За відмінні успіхи в навчанні» учнів:

  1. Дубову Анну – 3 клас

2 .Вовк Камілу – 4 клас

  1. Курбандурдиєву Софію– 4 клас
  2. Запорожець Назара – 4 клас
  3. Різника Олександра – 7 клас
  4. Чернишенка Артема – 7 клас

Слухали:

По питанню «Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів» класних керівників 1-4 класів   Письменну Н.І.,   Малініну Л.П., Кошлак Л.М.,Зімну В.Г.,   кл. керівників 5-8, 10 класів  Лебедович Л.М.,Гукало К.М., Стеценко В.В.,

Жамкочяна С.Б., Рейдало Н.І.,   які охарактеризували навчальну діяльність учнів класів, зазначили, що всі вони закінчили навчальний рік з позитивними результатами і запропонували перевести всіх учнів 1-8, 10 класів до наступних класів.

 

Постановили:

  1. Перевести з 1 до 2 класу учнів :
  2. Агафонова Сергія
  3. Гурому Анастасію
  4. Кисленко Єлизавету
  5. Лихенка Олега
  6. Ніроду Івана
  7. Циганенко Анну
  8. Перевести з 2 до 3 класу учнів :
  9. Будулатій Артема
  10. Дзьоган Дарью
  11. Журбу Євгена
  12. Нечипоренка Павла
  13. Різник Яну
  14. Стеценка Дмитра
  15. Ушакова Артема
  16. Череватюка Миколу
  17. Перевести з 3 до 4 класу учнів :
  18. Дубову Анну
  19. Запорожець Владу
  20. Крисенка Валерія
  21. Маган Анну
  22. Нечипоренка Святослава
  23. Петренко Діану
  24. Скоробреху Олександра
  25. Стеценка Максима
  26. Тетієвського Андрія
  27. Перевести з 4 до 5 класу :
  28. Барабанюк Владиславу
  29. Гербяка Максима
  30. Запорожця Назара
  31. Кисленка Артема
  32. Корсака Сергія
  33. Курбандурдиєву Софію
  34. Кухарчук Єлизавету
  35. Маляренко Любов
  36. Вовк Камілу
  37. Савченка Артема
  38. Скоробреху Максима
  39. Перевести з 5 до 6 класу :
  40. Агафонову Юлію
  41. Гриценко Тетяну
  42. Задорожнього Максима
  43. Питель Валерію

 

  1. Маган Тетяну
  2. Нечипоренко Анженіку
  3. Савченка Богдана
  4. Скоробреху Анастасію
  5. Скрипник Інну
  6. Тиця Володимира
  7. Ушакову Аліну
  8. Фінка Дмитра
  9. Перевести з 6 до 7 класу:
  10. Корсак Катерину
  11. Кохан Олену
  12. Нечипоренка Владислава
  13. Петровського Володимира
  14. Титаренка Ярослава
  15. Шутака Михайла
  16. 6. Перевести з 7 до 8 класу:
  17. Бабія Дмитра
  18. Барабанюка Ростислава
  19. Гурому Олександра
  20. Капелюшну Юлію
  21. Макарова Олександра
  22. Мироненка Дмитра
  23. Різника Олександра
  24. Скрипник Аміну
  25. Чернишенка Артема
  26. Шутак Вікторію
  27. Перевести з 8 до 9 класу:
  28. Агафонову Анастасію
  29. Бевз Юлію
  30. Запорожця Ростислава
  31. Слесь Ольгу.

9.Перевести з 10 до 11 класу

  1. Антошенко Ірину
  2. Бевза Юрія
  3. Гандзюк Анастасію
  4. Кохан Валентину
  5. Наливайко Марію
  6. Наливайка Петра
  7. Різника Сергія
  8. Телеуза Ярослава

 

Голова педради                                         В.С.Гукало

Голова ради                                               В.А.Задорожній

Секретар                                                     С.Д.Шоган