Шевченківські дні у школі

В  школі  з  12  по  16  березня   проведений  тиждень Шевченківських днів. Тиждень  розпочався  святковою  лінійкою,  на  якій  оголошено  план  роботи  тижня.

В  понеділок  в  кожному класі проведено  інформаційні хвилинки «Незабутній  Шевченко»

В бібліотеці  організовано книжкову  виставку «  Наш  славний  земляк»

Учні  1-6  класів  взяли  участь у  конкурсі  малюнків «Україна  очима  Шевченка», перемогу  здобула  учениця  2  класу  Різник  Яна.

У  вівторок  було  проведено  гру – квест «Чи  знаєш  ти  Шевченка?» серед  учнів  7-9  класів. Учні  7  класу  зайняли  І  місце.

У  середу  проведено  конкурс  декламаторів  віршів « Ми  є нащадками  славного  Тараса» Учениця  3  класу Дубова Анни та  учениця 5  класу Маган  Тетяна  здобули  перемогу.

У  четвер  серед  учнів 10-11  класів  був  проведений  конкурс  «Найрозумніший  Шевченкознавець»,  учні  11  класу  зайняли  і  місце. Також  учні  школи  готували  презентації  на  тему «Шевченко –  художник».

У  п’ ятницю  відбулося  підведення  підсумків  тижня  та  нагородження  переможців.